ELGYDIUM Clinic XEROLEAVE Ağız Kuruluğu Giderici Sprey

TIBBİ CİHAZ

ELGYDIUM Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Giderici Sprey, sprey formunda bir suni tükürük takviyesidir. İlaç kullanımı, radyoterapi ve yaşlılık kaynaklı tükürük eksikliğinde (hiposalivasyon veya asalivasyon) durumunda ağız kuruluğunu (Xerostomia) önlemek için kullanılır.

Sprey formunda 70 ml

Ürün avantajları

  • Ağız kuruluğunu rahatlatma
  • Nötr aroma
  • Ağız mukozası için koruma

Şunun için etkili

  • Ağız Kuruluğu

Nasıl kullanılır?

Her uygulamada 3 puf sıkılır: sağ ve sol yanak içlerine birer puf, dil üzerine bir puf şeklinde. İhtiyaç duyuldukça kullanılabilir, günlük maksimum doz 8 uygulamadır.( 24 puf)

Profesyonel görüş

Gliserol, film tabaka oluşturucu ajanlar (povidon ve ko-povidon) ve jelleştiren ajan (Xantan) kombinasyonu susuzluk hissini, çiğneme ve yutma zorluklarını gidermeye yardımcı olur. Formül içinde alkol, SLS (sodyum lauril sülfat), paraben, yapay aroma veya renklendirici yoktur. Ph seviyesi fizyolojiktir, hassas mukoza tabakasında kullanıma uygundur.

Bileşim

Saflaştırılmış su, Gliserol, Povidon, Makrogolgliserol hidroksistearat, Hatmi çiçeği ekstresi özü, Benzil alkol, Disodyum fosfat, Monopotasyum fosfat, Copovidon, Potasyum sorbat, Xylitol, Xantan zamkı, Potasyum klorür

Klinik sonuçlar

Üretici: PIERRE FABRE, Fransa
Kullanmadan önce kullanma talimatını okuyunuz
Eczacınıza danışınız. Semptomlar düzelmezse veya kötüleşirse doktorunuza başvurunuz

Tıbbi cihaz statüsündeki Elgydium Clinic Xeroleave Ağız Kuruluğu Giderici Sprey, CE amblemi taşır ve devlet kontrolünde tutulur.