ARTHRODONT CLASSIC rahatlatıcı diş eti macunu

KOZMETİK

ARTHRODONT CLASSIC diş eti macunu, problemli diş etleri veya diş etlerindeki küçük çaplı şişmelerden kaynaklı rahatsızlığı gidermek için tasarlanmıştır. İçindeki etken madde enoksolon (gliserinitik asit) diş etlerini rahatlatmasına yardımcı olur ve diş fırçalamayı o fırçalama esnasında rahat hale getirir.

Tüp içinde 75 ml

Ürün avantajları

  • Tahriş olmuş diş etleri için rahatlatıcı etki

Şunun için etkili

  • Hassas Diş Etleri

Nasıl kullanılır?

Yemeklerden sonra günde 3 defa fırçalayabilirsiniz/ yumuşak bir fırça yardımıyla veya temiz parmak uçlarınızla masaj yapılabilirsiniz Kullanıldıktan sonra durulanır.

Profesyonel görüş

Rahatlatıcı özellikli ARTHRODONT CLASSIC diş eti problemlerini rahatlatmak için idealdir. Daha yüksek etki için diş etlerinize doğrudan uygulayabilir, nazikçe masaj yapabilirsiniz.

Diş eti rahatsızlıklarının ana sebebi olan bakteriyle mücadeleye yardımcı ELUDRIC CLASSIC ağız çalkalama suyu ile birlikte kullanılabilir.

Bileşim

Enoksolon

  • Rahatlatıcı maddeler

Klinik sonuçlar

21 gün boyunca yapılan ve 44 katılımcıyı içeren bir klinik çalışmaya göre günde 3 kere kullanılan ARTHRODONT CLASSIC diş eti problemlerini %80.2 (gingival indexe göre) ve diş ve diş eti arasına giren maddelerden kaynaklanan kanamayı %71,8 oranında azaltmıştır. Kullanıcıların %98'i ARTHRODONT CLASSIC diş eti macunundan memnun kalmıştır.