ELGYDIUM WHITENING Ferah Limon Diş Macunu

KOZMETİK

ELGYDIUM WHITENING Ferah Limon Diş Macunu, diş bakımı sırasında, belirli yiyecek ve içecekler tarafından boyanmaktan kaynaklanan dıştan renklenmeyi giderir. Özellikle diş taşı temizliği veya profesyonel beyazlatma işlemi sonrası, bu işlemlerin kalıcılığını arttırmaya yardımcı olur.

Tüp içinde 75 ml

Ürün avantajları

  • Daha beyaz, daha parlak dişler için
  • Hızlı ve uzun-süreli etkinlik

Şunun için etkili

  • Diş Beyazlatma
  • Yetişkinlerde Diş Çürümesi

Nasıl kullanılır?

Bu diş macunuyla dişlerinizi 2-3 dakika boyunca, günde 2-3 kere, her yemekten sonra, uygun bir diş fırçasıyla (kıl yüzeyine yerleştirilmiş mavi mikro topları ile ELGYDIUM Whitening diş macunu önerilir) fırçalayabilirsiniz.

Profesyonel görüş

ELGYDIUM WHITENING Ferah Limon Diş Macunu, kahve, çay, sigara vs gibi sebeplerden diş yüzeyinde oluşmuş lekeleri çıkartmaya yardımcı olur. Bu ürün, yüksek etkinliği sebebiyle diş etleri üzerinde hafif bir irritasyon yapabilir. İrritasyonun devamı halinde hassas diş etleri için tasarlanmış bir diş macunu kullanılması önerilir.

Bileşim

Mikro inceltilmiş sodyum bikarbonat

  • Sıradan sodyum bikarbonat kristallerine göre 5 kat ince parçalar halindeki formuyla diş minesi yüzeyindeki gözenekleri daha iyi temizler.

Klinik sonuçlar

  • ELGYDIUM WHITENING Ferah Limon Diş Macunu, kullanılmaya başladıktan iki hafta sonra diş yüzeyinde gözle görülür beyazlık sağlar, kullanıma devam edildiğinde etkisi gittikçe artar.
  • Yapılan memnuniyet anketine göre kullanıcıların %90'ında hızlı ve uzun süreli etki görüldüğü raporlanmıştır.

28 gün boyunca 52 kullanıcı üzerinde diş hekimleri tarafından yapılan tolerans ve etkililik testleri, beyazlık, MMLSI skoru – MacPherson Modification of the Lobene Stain Index'iyle değerlendirilmiştir.