ELUDRIL CARE Ağız Çalkalama Suyu

KOZMETİK

ELUDRIL CARE içeriğindeki iki antiseptik madde (klorheksidin ve setilpiridinyum klorür) ile anti-plak özellikli ağız çalkalama suyudur. Diş fırçalamayı takiben günde iki kez kullanılır, her geçen gün dental plak oluşumunu azaltır ve diş etlerini sağlıklı tutar.

Ölçüm kabı ile birlike gelen şişe içinde 500 ml

Ürün avantajları

  • Alkolsüz
  • Kullanıma hazır
  • 6 yaş ve üstü

Şunun için etkili

  • Ağız içi Yaralanmalar

Nasıl kullanılır?

Fırçalamadan sonra, 15 ml kadar kullanıma hazır ağız çalkalama suyu, 30 saniye boyunca günde 2 defa ağızda çalkalanır. 6-12 yaş arasında 10 ml önerilir, ihtiyaç duyulan miktarlar için ölçü kabı kullanılır.

Profesyonel görüş

Sağlıklı diş etlerini korumaya da yardımcı olduğu için ELUDRIL CARE, ağız içi müdahalelerden sonra kullanılabilir. Tel kullanan kimselerde de ulaşılması güç alanları temizlemeyi sağladığı için kullanımı uygundur.

Bileşim

Klorheksidin
Setilpiridinyum Klorür

Klinik sonuçlar

Yapılan çalışmaya göre ELUDRIL CARE, 3 haftalık kullanımın ardından dental plak oluşumunu %74,9 azaltmıştır.) Dental plak indeksi baz alınarak 3 hafta boyunca 25 kişiyle yapılan çalışmada katılımcılar sabah ve akşam diş fırçalamayı takiben ağızlarını çalkaladılar)

25 kişinin katıldığı bir memnuniyet anketine göre tüm katılımcılar 3 haftalık ELUDRIL CARE kullanımının ardından diş etlerini daha sağlıklı, rahat ve daha az hassas hissettiklerini ifade ettiler.

Bu ürünü internetten satın alabilirsiniz