facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Fransız üretimi ve benzersiz bilgi birikimi

Pierre Fabre Ağız ve Diş Sağlığı laboratuarları ürünlerini özellikle Fransa'da üretmeyi tercih etti. (İsviçre ve İspanya'da üretilen bazı diş fırçaları hariç) Bunun sebebi üretim sürecini incelikle takip etmek ve hastalarına güvenli ham maddeler garanti etmekti.

Ham madde takibi

Yüksek kaliteli üretim süreci ham madde kaynaklarının sıkı bir şekilde kontrolünü gerektiriyor. Sentetik materyaller için, üretim yeri ve sertifikasyonunun Avrupa Standardında olabilmesi için bir takip protokolü geliştirdik. Doğal ham maddeler içinse mümkün olduğunca Avrupa tedarikçilerini önceliklendiriyoruz. Kozmetik ELGYDIUM diş macunlarımız (Elgydium Kids Çürüğe Karşı Koruma, Elgydium Junior Çürüğe Karşı Koruma, Elgydium Whitening ve Elgydium Whitening ferah limon) AFNOR tarafından Orjinal Fransız Garantisi damgası ile sertifikalandırılmıştır. Diğer ürünlerimiz de aynı sertifikayı alma sürecindedir.
Fransa'da üretmek, sorumluluk sahibi bir seçim

İlaç üretimi ile ilgili konuların yanında, Pierre Fabre Grup gibi sosyal sorumluluğu yüksek bir yapının üretimini anavatanında yapması bariz bir karardı, böylece yerel ve ulusal ekonomik aktiviteye katkıda bulunacaktı. Şu anda gruba ait 9 üretim tesisi ve iki dağıtım merkezi Fransa'da bulunuyor.

Önceliğimiz, güvenilir ve yüksek kaliteli ürünlerimiz üzerinden hasta güvenliğinden emin olmak. Bu doğrultuda Fransa'da örnek oluşturan üretimimiz ve ilaç gereksinimlerimizi karşılayan fabrikalarımızla çalışmaya devam edeceğiz.

Pascal Lefort, Gien Fabrika Müdürü