facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Programım 2-6 yaş çocuklar için diş çürümesinin önlenmesi

Çocukların ilk kalıcı dişlerini çürümeden korumak, ömür boyu sağlıklı dişlere sahip olmanın temel adımıdır. Ağız ve diş temizliği alışkanlığını en doğru araçları kullanarak kazanmak daha kolaydır.

1Florinol içerikli parabensiz diş macunu Orman meyveli

ELGYDIUM Kids Orman meyveli diş macunu 2-6 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. 500 ppm flourinol içeriği ve orman meyveleri aroması ile bu yaş grubu çocuklarda süt dişlerinin asit ataklarından korunmasını sağlayarak diş çürüklerinin engellenmesi için uygundur.

KOZMETİK

ELGYDIUM KIDS Orman Meyveli Diş Macunu 2-6 yaş arası

2Florinol içerikli parabensiz diş macunu Çilekli

Kalıcı dişlerin sağlıklı olabilmesi için çocukların süt dişlerinin çürükten korunması büyük önem taşır. ELGYDIUM Kids Çilek Aromalı Diş macunu , içindeki flourinolun fırçalamanın ilk dakikasından itibaren dişe sağlam bir şekilde yapışması için tasarlanmıştır. Temizlik sırasında hassas diş etlerini ve yetişkinlere göre daha ince olan mine tabakasını korur.

KOZMETİK

ELGYDIUM KIDS Çilek 2-6 yaş için diş macunu

3Florinol içerikli parabensiz diş macunu Muzlu

Kalıcı dişlerin sağlıklı olabilmesi için çocukların süt dişlerinin çürükten korunması büyük önem taşır. ELGYDIUM Kids Muz Aromalı Diş macunu , içindeki flourinolun fırçalamanın ilk dakikasından itibaren dişe sağlam bir şekilde yapışması için tasarlanmıştır. Temizlik sırasında hassas diş etlerini ve yetişkinlere göre daha ince olan mine tabakasını korur.

KOZMETİK

ELGYDIUM KIDS Muzlu, 2-6 yaş arası çocuklar için

4Süt dişleri için

ELGYDIUM Kids 2-6 yaş diş fırçaları ufak fırça başıyla küçük ağızlar için tasarlanmıştır. Yumuşak ve yuvarlatılmış fırça kılları diş ve diş etlerine nazik davranır. Bu fırça kılları iç bükey kesimli yapısıyla süt dişlerinin yuvarlak yüzeylerine tam yerleşerek fırçalama sağlar.

AKSESUAR

ELGYDIUM KIDS Monster 2-6 yaş arası için diş fırçaları