facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Programım Diş beyazlatma

Doğru araçlar yardımı ile dişleri beyaz tutmak kolaydır: diş yüzeyinde oluşan lekelenmeyi temizlemek için tasarlanmış diş macunu ve diş fırçası, beyazlatıcı bir ajan ve diş hekiminizin yardımı

1Whitening (Beyazlatıcı) diş macunu Mikro pulverize - 5 kat inceltilmiş bikarbonatlı diş macunu

ELGYDIUM Whitening Diş Macunu, mikroskobik ölçekte inceltilmiş bikarbonat içeriğiyle günde üç kere kullanıldığında diş yüzeyindeki lekeleri temizlemeye yardımcı olur.

KOZMETİK

ELGYDIUM WHITENING diş macunu

2Whitening (Beyazlatıcı) diş macunu Ferahlatıcı limon tadında

ELGYDIUM Whitening Diş Macunu, mikroskobik ölçekte inceltilmiş bikarbonat içeriğiyle günde üç kere kullanıldığında diş yüzeyindeki lekeleri temizlemeye yardımcı olur. Ferahlatıcı limon tadı geride hafif bir lezzet bırakır.

KOZMETİK

ELGYDIUM WHITENING Ferah Limon Diş Macunu

3Beyazlatıcı Diş fırçası

ELGYDIUM Whitening diş fırçası, fırça kılları üzerine yerleştirilmiş mikro toplarla ultra parlatıcı özelliğe sahiptir. ELGYDIUM Beyazlatıcı diş macunu ile birlikte günlük kullanıldığında diş yüzeyindeki lekelenmeleri temizlemeye yardımcı olur.

AKSESUAR

ELGYDIUM WHITENING diş fırçası