facebook twitter youtube pro location cart tooth_decay tooth_decay_2 teeth_whitening dental_plaque adult child share mail print menu-mobile close map list-map search didyouknow arrow-right arrow-left left-thin-arrow right-thin-arrow faq folder record bad_breath toothaches mouth_ulcers dental_whitening sensitive_gums dental_thrusts oral_injuries tooth_sensitivity

Markalarımız

Pierre Fabre Ağız ve Diş Sağlığı geniş ağız temizliği ve bakım ürünleri portföyü ile, pazardaki her ihtiyaca yönelik hizmet verir. (İlaçtan ve ağız ve diş sağlığına kadar)

Ağız ve Diş Sağlığından İlaca

Bilgi birikimimiz, ilaç çalışmaları, medikal aktivite ve dermokozmetik formülizasyon uzmanlığı üzerine gelişmiştir. Ağız ve diş sağlığı konusunda pazara kapsamlı bir portföy sunarız:

ELGYDIUM, 40 yılı aşkın zamandır yüzünüze gülümseme getirir.

ELGYDIUM, ağız ve diş sağlığı konusundaki tüm ihtiyaçlara karşılık gelen uzmanlığı ile diş sağlığı pazarında 40 yılı aşkın zamandır çalışmaktadır: diş eti problemleri, hassas dişler, beyazlatma ve diş çürüğünün engellenmesi. Tüm ELGYDIUM ürünleri Fransa'da üretilir, bu sayede üretim süreçleri incelikle kontrolden geçirilir, hastalara güvenli ve güvenilir ürünler ulaştırır. Şubat 2016'da, ELGYDIUM portföyündeki pek çok diş macunu ve ağız çalkalama suyu "Orjinal Fransız Garantisi" damgasıyla ödüllendirilmiştir: ELGYDIUM Whitening, ELGYDIUM Kids ve ELGYDIUM Junior Diş macunları

ELGYDIUM Markası, ilk medikal diş macununu 1972'de geliştirmiştir, sadece eczanelerde bulunur. Markanın medikal odağı 1987'de oluşturulmuş, portföyü de ilk flourinol (Pierre Fabre araştırmaları doğrultusunda geliştirilen ikinci jenerasyon amin florür) içerikli ilk diş macunun gelişiyle genişlemeye başlamıştır: diş hassasiyeti problemini hedefleyen ELGYDIUM Sensitive. Marka, 1995 ve sonrasındaki on yıl boyunca ELGYDIUM Laboratuarlarında yenilikçi ve amiral gemisi niteliği taşıyan ürün grubunu geliştirmeye devam etmiştir: ELGYDIUM Whitening diş macunu ve ELGYDIUM Kids & Junior çocuk diş macunları serisi.

ELGYDIUM CLINIC, profesyonel diş fırçaları, arayüz fırçaları ve diş ipleri

ELGYDIUM CLINIC uzun yıllardır diş hekimleriyle birlikte çalışır. Bu portföy, en spesifik olanlar dahil herkesin ihtiyacını karşılayan ürünler sunarken diş hekimlerinin günlük çalışmalarına destek verir, onların beklentilerini karşılar.
ELGYDIUM CLINIC, eczanelerden ilham alan kalitesiyle profesyonel ve yenilikçi yüksek teknoloji fırçalama aksesuarları sunar. Bu geniş portföyde bulunan ürünler şöyledir:

  • Diş fırçaları: hedeflenen bakım, yetişkinler ve çocuklar için günlük bakım, ortodontik bakım.
  • Yeni ve yenilikçi elektrikli diş fırçası, hibrid teknoloji
  • Arayüz fırçaları: Herkesin günlük arayüz temizliği için , protez veya diş teli temizliği ihtiyacına yönelik 3 model ve 6 çeşit
  • Diş ipi: En dar aralıklar dahil ideal temizlik

ELGYDIUM CLINIC ürünleri yalnızca eczanelerde bulunur.

Narin, yuvarlatılmış fırça uçlarıyla ELGYDIUM CLINIC diş fırçaları en zorlu alanlarda bile ideal fırçalama sağlar. Esnek tutuş ve ince polipropilen fırça boynu sayesinde rahatlıkla kullanılır
Yumuşak Tynex fırça kıllarının kesimi sayesinde günlük nazik fırçalama için mükemmeldir. (Dentin tabaka hassasiyeti, periodonti, diş eti iltihabı, ameliyat sonrası vs)
ELGYDIUM CLINIC diş fırçası, fırça kılları koruyan fırça başı koruyucu kabı sayesinde şeklini korur ve iyi hijyen sağlar.
Son olarak ELGYDIUM CLINIC yetişkin diş fırçaları evdeki mikrodalga fırında sterilize edilebilir.

 

 

ELGYDIUM IRRITATED GUMS, diş etlerini rahatlatma

ARHRODONT, tahriş olmuş diş etlerini rahatlatmaya yardımcı olur.

PANSORAL ağız içi mukoza için

PANSORAL jel, diş çıkarma döneminde oluşan rahatsızlık hissini rahatlatmak için özel olarak tasarlanmıştır.

ELUDRIL, 45 yılı aşkın zamandır ağız çalkalama suyu konusunda uzmandır.

İlk ELUDRIL Klorheksidinli ağız çalkalama suyu 1968'de geliştirilmiştir. Kendine has patentli formülünde iki bileşeni bulunur, antibakteriyel klorheksidin ve rahatlatıcı klorobutanol, sağlıklı ve daha az hassas diş etleri için uygundur. ELUDRIL CLASSIC diş hekimleri tarafından tamamlayıcı tedavi olarak periodontal müdahale veya implant ameliyatı sonrasında ağız hijyeni amacıyla ve diş eti problemlerini gelişmekten ve kötüleşmekten korumak amacıyla kullanılır.

ELUDRIL Portföyü, yeni ürünlerle güçlenmiş ELUDRIL CARE ismiyle alkolsüz kullanıma hazır formunu günlük daha iyi ağız temizliği için piyasaya vermiştir.

Diğer Pierre Fabre Ağız ve Diş Sağlığı ürünleri

SENSIGEL Hassas dişlerin yoğun bakımını amaçlayan hissizleşme sağlayan florür bazlı bir diş jelidir. Açığa çıkmış diş kökünü bir zarf gibi çevreler, hassasiyeti azaltır. 1500 ppm florür yoğunluğu ile diş minesini mineral açıdan besler, asit saldırısından korur.
PARODIUM Hassas diş etleri için antibakteriyel klorheksidin ve rahatlatıcı ışkın otu içeren diş eti jeli. Dental plak temizliğine yardımcı olur, hassas diş etlerini rahatlatır ve nefesi tazeler.

"Pierre Fabre Gruba ait ilaç ve formülasyon uzmanlığı üzerinden beslenen ilaç seviyesinde geniş kapsamlı ürün portföyü sunan laboratuarımız 60 senedir çalışmaktadır. Geniş kapsamlı portföyümüz hastanın günlük ağız temizliğinden ağız ve diş hastalıkları çözümlerine kadar hizmet verir. İnce hesaplanmış hedefli aksiyon için referans molekülleri birleşimi ile yenilikçi formüller geliştirir.

Emmanuel Savi, Pierre Fabre Ağız ce Diş Sağlığı CEO'su